KURUMSAL

  Kalite Politikamız


  Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri, hatasız ve güvenilir kalite düzeyinde sunma sorumluluğu ve bilincindedir. Bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik temel ilkemizdir.

   

  Kalibrasyon hizmetini müşteri ile mutabık kalınan şartlarda ve öncelikle uluslararası kabul görmüş metotlarla ve TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak vereceğimizi taahhüt ederiz.

   

  Bu amaçla laboratuvarda ISO 17025’e uygun kalite sistemi oluşturulmuş ve standardın öngördüğü Kalite El Kitabı ve diğer tüm dokümanlar yayınlanarak uygulamaya konulmuştur.

   

  Politikamız, Kalite El Kitabında açıklanan kalite sisteminin, laboratuarımızda ve seyyar tüm faaliyetlerimizde sürekli uygulanması, geliştirilmesi ve iyileştirilmesidir.

   

  Kalite Politikamız, tüm çalışanlara, işe alınmalarından itibaren uyum eğitimi esnasında duyurulur, sorumlulukları açıklanır ve daha sonra da yıllık gözden geçirmeler esnasında tekrarlanır.

   

  Kalite El Kitabının içeriğine hakim olmak, ilgili politika, prosedür ve diğer dokümanları uygulamak her çalışanın sorumluluğudur. 

   

  Kalite Hedeflerimizin başarıya ulaşması, tüm çalışanların aktif katılımıyla ve sorumluluklarının bilincinde olmalarıyla sağlanabilecektir.

   

  Uygulamaya aldığımız TS EN ISO/IEC 17025:2005 akredite laboratuvar sistemi gereklerinin sürekli uygulanmasını sağlamak esas hedefimizdir.

  Referanslarımız
  Referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için info@emis-turkey.com adresine mail atınız.
  detay
  Emis Kalibrasyonve Ölçüm Hizmetleri San Tic Ltd Şti

  K.Bakkalköy Mah. Koca Sinan Cad.  No: 27 A/B Ataşehir / İstanbul

  +90 (216) 577 62 40
  Faks:
  +90 (216) 577 62 44
  Emis - Turkey 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım